شرکت پردیس نهاده سرزمین سبز، نماینده و واردکننده کودهای کمپانی دایمسا اسپانیا

رزومه
نویسنده : مدیر سایت    
چهار شنبه 17 آبان 1396
    
بازدید: 1816
    
زبان : فارسی
    

 

 

درحدود 10هزار سال قبل انسان از مرحله جمع اوری غذا به کشاورزی  جهت تامین غذا روی اورد.انتقال از مرحله جمع اوری غذا به تولید غذا رابطه انسان از مشارکت به مداخله در طبیعت تبدیل شد.در یکصد سال گذشته رشد فزاینده جمعیت ،افزایش قابل توجه برای غذا را در پی داشته که پیامد آن افزایش قابل توجه تقاضا برای محصولات کشاورزی را بدنبال داشته است که این افزایش تقاضا صدمات زیادی به تمام اجزاء زنده و غیر زنده کره زمین وارد نموده است. همچنین برای تامین نیاز غذا چالش ها و نیازهای مهمی مانند کمبود زمین مناسب برای کشاورزی ،تغییرات اقلیمی،محدودیت و کاهش منابع آبی ،افزایش تولید در واحد سطح و توسعه پایدار در پیش روی ما میباشد که مهمترین راه بر ای حفظ حیات ما انسانها و تمام اجزاء کره زمین اجرای کشاورزی پایدار میباشد.

کشاورزی پایدار

نوعی از کشاورزی است که تحت عنوان کشاورزی خود تجدیدشونده(Regenerative Agriculture) نامیده میشود که قادر است مانع از روند کنونی انهطاط منابع آب و خاک شده و زمینه را برای بهبود این منابع فراهم کند.

توسعه پایدار

توسعه ای که نیازهای نسل حاضر را بدون قربانی کردن توانایی نسل های آینده برای براوردن نیازهایشان تامین کند.ما معتقدیم که مسئولیتمان تنها به عرضه ی محصول محدود نمیشود و رسالت ما براین است که با رعایت موازین کشاورزی پایدار علاوه برشکوفا کردن استعدادهای گیاه از طریق تقویت زیر ساخت های جامعه ی کشاورزی به اهداف ذیل دست پیدا نماییم.

توسعه و ترویج کشاوررزی پایدار

کشاورزی با استفاده از حداکثر استعدادهای گیاه و حداقل منابع

پژوهش و نوآوری

و در نهایت رسیدن به نظامی که بتواند از نظر اکولوژیکی سازگار،از نظر اقتصادی پویا و از نظر اجتماعی پذیرفته شود.

شرکت پردیس نهاده سرزمین سبزنماینده و وارد کننده کودهای کمپانی دایمسا اسپانیا با در نظر گرفتن اصل توسعه و ترویج کشاورزی پایدار با ارائه محصولات در زمینه تغذیه گیاهی که کاملا سازگار با محیط زیست میباشد همواره در کنارشما کشاورزان عزیز خواهد بود.

با آرزوی موفقیت روزافزون برای همه دست اندرکاران بخش کشاورزی سرزمین عزیزمان ایران.

شرکت پردیس نهاده سرزمین سبز

 

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.